christmas tree farm network spgreenChristmas Tree Farm Networkspgreen
placeholderplaceholder placeholderplaceholder New Year Portal - Головна New Year Portal - E-mail
sp
 
New Year Portal - Головна New Year Portal - Історія Нового року New Year Portal - Новорічні пісні/New year songs New year Films New Year - Феєрверки / Fireworks New Year - Партнери
christmas boughs

Історія Нового року

Новий рік — свято, яке відзначається багатьма народами відповідно до прийнятого календаря, яке наступає в момент переходу останнього дня року в перший день наступного року.

У більшості древніх народів святкування Нового року збігалося з початком відродження природи й присвячено, як правило, до березня. Всі язичницькі народи ознаменовували його богослужбовими обрядами, урочистими приношеннями й забавами. Древні єгиптяни відзначали початок нового року святом відродження Осириса.

У Древній Греції народ і жерці, надягши на себе маски, улаштовували на вулицях ходу з піснями й танцями. Жінки, що збиралися на звані вечори, займалися ворожінням. Багато індоєвропейських народів в дохристиянський період святкували настання Нового року в період зимового сонцестояння.

У III столітті християнські історики вважали початком роки 1 березня, а з V століття на цей стиль перейшли в багатьох містах і областях Європи, у тому числі,на островах Венеціанської лагуни і у Франкськом державі.

У Римській імперії з IV століття рахування днів в році вели від 25 грудня — Різдво Христове. Англійський Новий рік довгий час починався 25 березня. І лише в 1752 році парламент прийняв рішення перенести його на 1 січня.

Меню сайту


sp
Друзі сайту
  
sp
Реклама

Імперія вогню - Святковий феєрверк
webHTML.at.ua | Світ розваг
Каталог Волинських веб ресурсів

sp
Статистикаsp

Contact Us

webhtml_at_ua@ukr.net

 

 

New Year Portal - Наша кнопка

 

Іперія вогню

 


Головна Історія Музика Феєрверки Партнери Контакти


Copyrighted 2009 by webhtml.at.ua Хостинг від UcoZ