christmas tree farm network spgreenChristmas Tree Farm Networkspgreen
placeholderplaceholder placeholderplaceholder New Year Portal - Головна New Year Portal - E-mail
sp
 
New Year Portal - Головна New Year Portal - Історія Нового року New Year Portal - Новорічні пісні/New year songs New year Films New Year - Феєрверки / Fireworks New Year - Партнери
christmas boughs

Феєрверки

Історія піротехнічного мистецтва
Будова феєрверків і правила техніки безпеки!


Яким може бути Ваше свято?

   В нашому житті постійно відбувається багато різноманітних святкувань - ювілеїв, весіль, корпоративних вечірок та днів народжень. Всі організатори цих свят хочуть одного – щоб захід, який вони організовують, запам’ятався всім хто мав честь побувати на ньому або брати в ньому участь. Зараз жодне святкування XXI століття не обходиться без феєрверку, будь це олімпіада чи маленьке сімейне свято. Для того щоб, Ваше міроприємство було яскравим і відрізнялося від мас інших, ми готові запропонувати Вам увесь спектр піротехнічних робіт.
   Розглянувши Ваші побажання, ознайомившись з місцем проведення феєрверку, розробимо для Вас індивідуальну програму піротехнічного шоу. В ньому будуть враховані особливості заходу, побажання, навколишній ландшафт, зпроектовані піротехнічні композиції.
   Оптимальна тривалість феєрверку складає 5-12 хвилин. Не варто розтягувати невеликий феєрверк, інакше замість 5 хвилин яскравого шоу можна отримати нудний півгодинний салют.
   Для нас немає незначних робіт, тобто якщо Ви захочете на весілля або на день народження при невеликому бюджеті конфеті, денний феєрверк, вогняний напис або щось незвичайне чим можна здивувати Ваших гостей ми обов’язково постараємось виконати Ваше побажання.
   В роботі використовується лише сертифікована продукція та якісне пускове обладнання.
   Зверніться до нас і Ви отримаєте якісний сервіс, індивідуальний підхід і звичайно професіональну підготовку і виконання піротехнічного шоу з максимальним дотриманням умов безпеки. Для надання консультацій, до Вас можливий виїзд представника.

Україна. Волинська обл., м. Луцьк
e-mail: piro@fireworks.lutsk.ua
www.piro.lutsk.ua
www.fireworks.lutsk.ua
8 (067) 497 99 72
8 (050) 515 09 18

Меню сайту


sp
Друзі сайту
  
sp
Реклама

Імперія вогню - Святковий феєрверк
webHTML.at.ua | Світ розваг
Каталог Волинських веб ресурсів

sp
Статистикаsp

Contact Us

webhtml_at_ua@ukr.net

 

 

New Year Portal - Наша кнопка

 

Іперія вогню

 


Головна Історія Музика Феєрверки Партнери Контакти


Copyrighted 2009 by webhtml.at.ua Хостинг від UcoZ